Skříňky Pegas, regulátory Habr

Vážený zákazníku, rozhodl jste se pro připojení svého domu k rozvodu zemního plynu. Kromě vyřízení nejrůznějších administrativních a technických záležitostí jste se už jistě dozvěděl, že musíte na svém pozemku vybudovat tzv. přípojné místo, kam Vám odborná firma vyvede plynovou přípojku a kde budete mít umístěn regulátor a plynoměr. Naše společnost Vám k tomuto účelu nabízí paletu plastových skříněk PEGAS, jež splní nejrůznější požadavky každého zákazníka. Skříňky dovážíme od renomované francouzské společnosti MECELEC INDUSTRIES. Jsou vyrobeny z nehořlavého polyesterového kompozitu vyztuženého skelným vláknem. Materiál dokonale odolává povětrnostním vlivům, UV záření, vyznačuje se vysokou pevností a stálobarevností. Skříňky se skládají z pouzdra a dvířek uzamykatelných na zámek se speciálním trojúhelníkovým klíčem. Jsou odvětraná pomocí labyrintu v horní části dvířek, jenž současně zabraňuje vniknutí vody. Skříňky jsou schváleny Certifikačním a registračním orgánem výrobků GAS s.r.o. podle certifikačního programu č. 20-01-2000 / III k používání na rozvodech zemního plynu.

Máte zájem o službu Skříňky Pegas, regulátory Habr.

firmaleft
Poskytovatel osobních údajů, fyzická osoba, bere na vědomí, že Pražská plynárenská, a.s. zpracovává osobní údaje Poskytovatele v souladu s příslušnými právními předpisy, zejména v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů, a že poskytnutí jeho osobních údajů je smluvním požadavkem a pro řádné uzavření smlouvy má povinnost tyto osobní údaje poskytnout. Veškeré informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v dokumentu Informace o zpracování osobních údajů dostupném na www.ppas.cz/info a dále na vyžádání v obchodních kancelářích Pražské plynárenské, a.s.
firmaright

Náš přístup

Jak se chováme ke klientům?

Garance kvality

Všechny služby, které u nás naleznete provádíme vždy precizně.

Jsme inovativní

Používáme moderní a inovativní technologie.

Komplexní služby

Poskytujeme komplexní služby v oblasti plynárenství a výstavbě inženýrských sítí.

Místní působnost

Naše společnost působí na celém území ČR.

Chcete se jen poradit?

Neváhejte nás kontaktovat s čímkoliv, co potřebujete vyřešit.

Naše služby poskytujeme pro široké spektrum zákazníků

Například: stavební společnosti, developerské společnosti, průmyslové areály, nemocnice, městské části, bytová družstva, jednotlivce.