Pohotovost Plyn: 1239

Naše společnost je pověřena zajišťovat pro distributora plynu v Praze (Pražská plynárenská Distribuce, a.s.) přejímky, kontroly a kompletaci Odběrových diagramů:

ODBĚROVÉ DIAGRAMY (OD) KATEGORIE SO a VO

  • slouží jako bezprostřední podklad k fakturaci,
  • odběrové diagramy se předávají první pracovní den následujícího měsíce na elektronickém formuláři, který je umístěn na stránkách www.ppdistribuce.cz .
  • vyplňují se v souladu s jednotlivými ustanoveními smlouvy. Na elektronickém formuláři se zadá stav měřidla na konci plynárenského dne uplynulého měsíce, bez desetinných míst,
  • na elektronickém formuláři se automaticky spočítá rozdíl právě zadaného stavu vůči předchozímu zadanému stavu a přepočítá se na normovaný objem, který se na faktuře zaokrouhluje na celé m3.

  Kontaktní osoba:

Návod na přihlášení ke stránkám www.ppdistribuce.cz a zápisu stavu měřidla zde

Přihlášení pro zápis stavu měřidla zde

Stačí napsat nebo zavolat a společně najdeme vhodné řešení.

 

Osobní údaje
Poskytovatel osobních údajů, fyzická osoba, bere na vědomí, že Pražská plynárenská, a.s. zpracovává osobní údaje Poskytovatele v souladu s příslušnými právními předpisy, zejména v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů, a že poskytnutí jeho osobních údajů je smluvním požadavkem a pro řádné uzavření smlouvy má povinnost tyto osobní údaje poskytnout. Veškeré informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v dokumentu Informace o zpracování osobních údajů dostupném na www.ppas.cz/info a dále na vyžádání v obchodních kancelářích Pražské

Pražská plynárenská Servis distribuce, a.s. Našich klientů si vážíme

Snažíme se vám co nejvíce usnadnit a zpříjemnit život, abyste měli v oblasti energií vše vyřešené a funkční a mohli jste se věnovat všemu, na čem vám záleží.

Garance kvality

Všechny služby, které u nás naleznete provádíme vždy precizně.

Jsme inovativní

Používáme moderní a inovativní technologie

Komplexní služby

Máme široký rozsah služeb

Dostupná lokace

Jsme na Praze 4 v areálu Pražské plynárenské.

Chcete se jen poradit?

Neváhejte nás kontaktovat s čímkoliv, co potřebujete vyřešit.