Pražská plynárenská Servis distribuce, a.s.,
člen koncernu Pražská plynárenská, a.s.

Skříňky Pegas, regulátory Habr

Vážený zákazníku,

rozhodl jste se pro připojení svého domu k rozvodu zemního plynu. Kromě vyřízení nejrůznějších administrativních a technických záležitostí jste se už jistě dozvěděl, že musíte na svém pozemku vybudovat tzv. přípojné místo, kam Vám odborná firma vyvede plynovou přípojku a kde budete mít umístěn regulátor a plynoměr.

Naše společnost Vám k tomuto účelu nabízí paletu plastových skříněk PEGAS, jež splní nejrůznější požadavky každého zákazníka. Skříňky dovážíme od renomované francouzské společnosti MECELEC INDUSTRIES.

Jsou vyrobeny z nehořlavého polyesterového kompozitu vyztuženého skelným vláknem. Materiál dokonale odolává povětrnostním vlivům, UV záření, vyznačuje se vysokou pevností a stálobarevností. Skříňky se skládají z pouzdra a dvířek uzamykatelných na zámek se speciálním trojúhelníkovým klíčem.

Jsou odvětraná pomocí labyrintu v horní části dvířek, jenž současně zabraňuje vniknutí vody. Skříňky jsou schváleny Certifikačním a registračním orgánem výrobků GAS s.r.o. podle certifikačního programu č. 20-01-2000 / III k používání na rozvodech zemního plynu.

PřílohaVelikost
Zemní modul HABR ME.pdf4.66 MB
skříňky_pegas_1.pdf411.04 KB
řada skříněk PEGAS 2def.pdf2.19 MB
řada skříněk PEGAS 3def.pdf620.78 KB

Výhody proč se stát naším klientem

  • Tradice a jistota silné společnosti
  • Kvalita produktů a poskytovaných služeb
  • Moderní technologie

Rychlé kontakty

nonstop pohotovost
Pohotovost
1239
 
zavolejte nám Kontaktní centrum
267 175 222
272 766 700
zavolejte nám

info@ppsd.cz

zpet