Pražská plynárenská Servis distribuce, a.s.,
člen koncernu Pražská plynárenská, a.s.

O společnosti

Dovoluji si Vám představit relativně novou společnost, která přestože vznikla v roce 2005, má bohaté zkušenosti z předchozích období.

Společnost vznikla v roce 2005 fúzí dvou dceřiných společností Pražské plynárenské a.s., a to akciové společnosti Praha - Paříž Rekonstrukce, která vznikla již v roce 1993 a společnosti Opravy plynárenských zařízení s.r.o., která působila na trhu od roku 2001.

Nástupnickou organizací se stala akciová společnost Praha - Paříž Rekonstrukce, která byla následně v roce 2006 přejmenována na Pražská plynárenská Servis distribuce, a.s., člen koncernu Pražská plynárenská, a.s., čímž byla zřetelně vyjádřena její sounáležitost s koncernem Pražská plynárenská, a.s.

Většina našich pracovníků jsou dlouholetí odborníci v plynárenství, a máme tedy veškeré potřebné zkušenosti se všemi činnostmi, které je nutno zajišťovat v souvislosti s výstavbou, provozováním a opravami plynárenských zařízení.

Společnost je držitelem certifikátu ČSN EN ISO 14001:2016, ČSN OHSAS 18001:2008, ISO 9001:2016 a ISO 3834-2:2006, držitelem certifikátu členství v Asociaci stavitelů plynovodů a produktovodů a dále je v systému GAS Certifikovanou a registrovanou organizací pro činnosti na plynárenských zařízeních, s právem používat značku kvality. Společnost se připravuje na přechod na novou normu ČSN ISO 45001, která byla vydána v roce 2018 a nahrazuje normu ČSN OHSAS 18001:2008.

Politika integrovaného systému řízení zde.

Posláním společnosti je nejen poskytování služeb mateřské společnosti PP, a.s. a ostatním dceřiným společnostem koncernu PP, ale i poskytování služeb dalším provozovatelům plynových zařízení.

Společnost se zabývá komplexními službami v oblasti výstavby, servisu, oprav a údržby veškerých plynárenských zařízení (plynovody, přípojky, regulační stanice, měřicí zařízení atd.) a působí i v oblasti tzv. odběrních plynových zařízení a průmyslových plynovodů – tj. rozvody plynu v objektech od hlavních uzávěrů až k plynovým spotřebičům. Vedle toho jsme také schopni zajistit prakticky nepřetržité provozování plynových kotelen.

Společnost provádí plynárenskou pohotovostní službu na plynovodním zařízení, přípojkách, regulačních stanicích, odběrních plynových zařízení a domovních plynovodech.

Dále zajišťujeme prodej veškerého plynárenského materiálu, včetně výroby a prodeje skříněk pro umístění hlavních uzávěrů plynu, plynoměrů a regulačních domovních zařízení v různých kombinacích dle potřeb konkrétního zákazníka.

Jako doplňkovou činnost provozujeme půjčovnu různého nářadí, včetně speciálních plynárenských strojů a zařízení pro výstavbu a opravy.

Věřím, že Vás naše nabídka zaujme a navážeme oboustranně prospěšnou spolupráci.

Milan Habětín
člen představenstva pověřený řízením společnosti

Představenstvo

Ing. Petr Babický - předseda představenstva pověřený finančním vedením společnosti

Milan Habětín - člen představenstva pověřený vedením společnosti

Ing. Jaroslav Medvec - člen představenstva pověřený vedením obchodní činnosti

 

Dozorčí rada

Ing. Tomáš Máčalík - předseda DR
Ing. Milan Jadlovský - místopředseda DR
Ing. Pavel Janeček - člen DR

O společnosti
O společnosti
O společnosti
O společnosti
O společnosti
O společnosti
O společnosti
O společnosti

Rychlé kontakty

nonstop pohotovost
Pohotovost
1239
 
zavolejte nám Kontaktní centrum
267 175 222
272 766 700
zavolejte nám

info@ppsd.cz

zpet